Helaas door drukte bij PostNL duurt het momenteel gemiddeld 7 dagen voor een direct leverbaar’ pakket wordt bezorgd.

 

Welkom bij Jumbo Golf

Jumbo Golf & Hockey Winkels

Vanaf woensdag 3 maart 2021 kun je ook shoppen op afspraak in onze winkels. Goede service kunnen bieden vinden we ontzettend belangrijk en we snappen dat het soms lastig is om online te beslissen wat het juiste product voor jou is. Om deze reden zullen onze specialisten in onze winkels telefonisch bereikbaar blijven voor al jouw vragen over producten, reparatie en regrippen. 

Shoppen op afspraak

Wil jij graag de nieuwste clubs uitproberen, de nieuwe voorjaarsmode of golfschoenen zien en passen? Mag jij het hockeyveld weer op en wil je dat graag op nieuwe schoenen doen? Of wil je een nieuwe stick of hockeykleding? Maak dan een afspraak en shop in één van onze winkels. Bel of mail met de Jumbo Golf of hockeywinkel die jouw voorkeur heeft en we maken direct een afspraak waarop jij de winkel kunt bezoeken. Wil je graag een clubfittingafspraak maken? Dat kan heel eenvoudig via de website

Op welke dagen is shoppen op afspraak mogelijk?

  • Bij Jumbo Golf: maandag t/m vrijdag tussen 10.00 – 18.00 uur, zaterdag tussen 10.00 – 17.00 uur en zondag tussen 12.00 - 17.00 uur.*
  • Bij Jumbo Hockey: dinsdag t/m zaterdag, tussen 10.00 – 17.00 uur.

* Jumbo Golf Nijverdal is op zondag gesloten.

Bestellen en Afhalen

Vanaf woensdag 10 februari 2021 kun je per e-mail of telefoon aan ons doorgeven welke producten je graag wilt bestellen om deze vervolgens af te halen bij één van onze winkels.

Hoe werkt het?

  1. Bel direct met de winkel waar jij je bestelling wil afhalen (zie hieronder de contactgegevens van onze winkels);
  2. Je krijgt vervolgens van ons een tijdslot waarop je jouw bestelling kunt afhalen;
  3. Wij zorgen er voor dat we jouw bestelling klaar hebben staan en je deze bij aankomst bij de deur kunnen overhandigen;
  4. Betalen kan met PIN bij onze winkels.

Wanneer kan ik mijn bestelling afhalen?

  • Bij Jumbo Golf: maandag t/m zaterdag, tussen 10.00 – 17.00 uur.
  • Bij Jumbo Hockey: dinsdag t/m zaterdag, tussen 10.00 – 17.00 uur.

Ook je golfclubs of hockeysticks ter reparatie/regrip afgeven is mogelijk. Let op; het terugbrengen van webshopbestelling is niet toegestaan.

Contactgegevens bestellen Jumbo Golf winkels

  LOCATIE  TELEFOON  E-MAIL
  Amsterdam     020 2106210   amsterdam@jumbogolf.com 
  Arnhem  026 7676036  arnhem@jumbogolf.com
  Bunnik  030 6594040  bunnik@jumbogolf.com  
  Kerkrade  045 2070000  kerkrade@jumbogolf.com
  Nijverdal  0548 614543  twente@jumbogolf.com 
  Rotterdam  010 2920280  rotterdam@jumbogolf.com
  Teteringen     Gesloten wegens verbouwing 
  Veghel  0413 762539   veghel@jumbogolf.com

 

Contactgegevens bestellen Jumbo Hockey winkels

  LOCATIE  TELEFOON  E-MAIL
  Bussum  035 69 32 487    bussum@jumbohockey.com
  Heemstede   023 53 22 428   heemstede@jumbohockey.com
  Rijswijk  070 21 36 476   rijswijk@jumbohockey.com
  Utrecht  030 26 86 136   utrecht@jumbohockey.com
  Breda  Gesloten wegens verbouwing

Heb je vragen over een webshopbestelling?
Bel dan met onze collega’s van de klantenservice: 0413 31 05 00 van maandag t/m vrijdag van 8:30:00 tot 17:00.

 

Locaties Winkels
                        
Jumbo Golf Arnhem                                               
Jumbo Golf Amsterdam                  
Jumbo Golf Rotterdam
Jumbo Golf Twente - Nijverdal
Jumbo Golf Bunnik
Jumbo Golf Kerkrade
Jumbo Golf Veghel

Jumbo Hockey Utrecht
Jumbo Hockey Bussum
Jumbo Hockey Heemstede
Jumbo Hockey Rijswijk


                Onze filialen